YONCALI BELEDİYESİ

Başkanımız Ve Vekilimiz Halkın Sorunlarını Dinliyor

Yoncalıdan Haberler

Başkanımız Ve Vekilimiz Halkın Sorunlarını Dinliyor

Ak Parti Millet Vekilimiz Sayın Mehmet Emin Şimşek 15 Mart 2016da Güzel İlçemiz Bulanığı Ziyaret Etti. Sayın Vekilimiz Belediye Başkanımız Sami Özdemirle Birlikte Halkın Sorunlarını Dİnledi ve Biran Önce Sorunlarını Ele Alacağına Dair Söz Verdi. Belediye Başkanımız DA Sayın Vekilimize Güzel Beldemizin Sorunlarını Dİle Getirdi Ve Aklındaki Projelerini Açıkladı. Vekilimiz Başkanın Projelerini MAntıklı Bularak Değerlendireceği Sözünü Verdi . Belediye Başkanımıza Başarılarının Devamını Diliyoruz .

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Başkanın 1 Mayıs İşçi Bayramı Mesajı

Yoncalı Belediye Başkanı Sami Özdemir 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü için bir kutlama mesajı yayınladı.

Özdemir yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi: “Emekleri ve alın terleriyle, helâl rızk için gece gündüz ter döken, ülkemizin refah düzeyinin yükselmesinde büyük pay sahibi olan çalışanlarımızın, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününün, barışın, kardeşliğin ve dayanışmanın güçlenmesine vesile olmasını diliyor; bu anlayışla, işçi ve emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü en kalbi duygularımla kutluyorum.” 

DEVAMI

23 nisan kutlamaları

Yoncalı Belediye başkanı Sayın SAMİ ÖZDEMİR. 23 Nisan kutlaması nedeniyle açılış konuşması yaptı.ve şöyle devam etti.Cumhuriyetimizin kurucusu büyük önder Mustafa Kemal Atatürk ün yarınlarımızın güvencesi çocuklarımıza hediye ettiği 23 nisan çocuk bayramını kutlar ve Cumhuriyetin geleceğini gençlere ve yarının sahipleri çocuklara emanet etmiştir.23 nisan milli bayramımız kutlu olsun.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Sami ÖZDEMİR
Yoncalı Belediye Başkanı

Foto Galeri

  • Belediye Çalışmaları
  • Yoncalı Belediye Başkanımız Sn.Sami Özdemir Beyin Çabalarıyla Eksik Kalan Mezarlık Çevresinin Düzenleme Çalışmaları Devam Etmektedir.DURMAK YOK YOLA DEVAM
  • Akp Millet Vekilimiz M.Emin Şimşek Beldemizi Ziyaret Etti
  • Yoncalı Beldesi Mezarlık Çevresi ÇAlışmaları

Videolar

  • Deneme Video Başlığı 2
  • Deneme Video Başlığı 1