YONCALI BELEDİYESİ

Cami Kermes Açılışı

Yoncalıdan Haberler

Cami Kermes Açılışı

 Yoncalı Belediye Başkanımız Sayın Sami Özdemir Yoncalımızdaki Kur'an Kursumuzun Kermes Açılışında Bulunmuştur. Belediye Başkanımız Böyle Kutlu bi Açılışta Bulunduğu İçin Son Derece Mutlu Olduğunu İfade Etmiştir. Tek Dileğinin Bu Kur'an Kursunda İmanlı ve İffetli Bi Neslin Yetişmesini Dile Getiren Başkanımıza Böyle Kutlu Açılışlarının Devamını Diliyoruz .

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Başkanın 1 Mayıs İşçi Bayramı Mesajı

Yoncalı Belediye Başkanı Sami Özdemir 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü için bir kutlama mesajı yayınladı.

Özdemir yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi: “Emekleri ve alın terleriyle, helâl rızk için gece gündüz ter döken, ülkemizin refah düzeyinin yükselmesinde büyük pay sahibi olan çalışanlarımızın, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününün, barışın, kardeşliğin ve dayanışmanın güçlenmesine vesile olmasını diliyor; bu anlayışla, işçi ve emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü en kalbi duygularımla kutluyorum.” 

DEVAMI

23 nisan kutlamaları

Yoncalı Belediye başkanı Sayın SAMİ ÖZDEMİR. 23 Nisan kutlaması nedeniyle açılış konuşması yaptı.ve şöyle devam etti.Cumhuriyetimizin kurucusu büyük önder Mustafa Kemal Atatürk ün yarınlarımızın güvencesi çocuklarımıza hediye ettiği 23 nisan çocuk bayramını kutlar ve Cumhuriyetin geleceğini gençlere ve yarının sahipleri çocuklara emanet etmiştir.23 nisan milli bayramımız kutlu olsun.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Sami ÖZDEMİR
Yoncalı Belediye Başkanı

Foto Galeri

  • Belediye Çalışmaları
  • Yoncalı Belediye Başkanımız Sn.Sami Özdemir Beyin Çabalarıyla Eksik Kalan Mezarlık Çevresinin Düzenleme Çalışmaları Devam Etmektedir.DURMAK YOK YOLA DEVAM
  • Akp Millet Vekilimiz M.Emin Şimşek Beldemizi Ziyaret Etti
  • Yoncalı Beldesi Mezarlık Çevresi ÇAlışmaları

Videolar

  • Deneme Video Başlığı 2
  • Deneme Video Başlığı 1