Yoncalı belediye başkanımız sayın SAMİ ÖZDEMİR Kudüs ile ilgili ABD başkanının yapmış olduğu açıklamayı kınıyoruz .Açıklamasını yaptı.Ve ekledi Kudüs Kıblemizdir.Kudüs bizim Kırmızı çizgimizdir.
Yoncalı Belediye başkanı Sayın SAMİ ÖZDEMİR. 23 Nisan kutlaması nedeniyle açılış konuşması yaptı.ve şöyle devam etti.Cumhuriyetimizin kurucusu büyük önder Mustafa Kemal Atatürk ün yarınlarımızın güvencesi çocuklarımıza hediye ettiği 23 nisan çocuk bayramını kutlar ve Cumhuriyetin geleceğini gençlere ve yarının sahipleri çocuklara emanet etmiştir.23 nisan milli bayramımız kutlu olsun.
DEVAMI